Kategoriler

Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Kurumsal

Hakkımızda

1989 yılından beri süregelen perakende satış faaliyetlerimiz 2000'li yıllarda kendi markalarımızla imalat,toptan satış ve perakende mağazalaşma şeklinde gelişmeye devam etmiştir.


Bugün Urve , Wenken ve House by House markalarının üreticisi olan firmamız yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da 17 ülkeye ihracatı ile varlığını geliştirerek devam ettirmektedir. Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen internet kullanımı ticarete farklı bir boyut kazandırarak dijital pazarlama yani e-ticaret kavramının hayatımıza girmesini sağlamıştır. Pazaristanbul ailesi olarak perakende sektöründe yakaladığımız güven ve başarı ile bu alandaki gelişmeleri en doğru şekilde analiz edip e-ticaret sektöründe de olmaya karar verdik. Üretici olmanın verdiği avantajları müşterilerine yansıtan firmamız kısa sürede bilinirliği yüksek ve tercih edilen bir platform haline gelmeyi başarmıştır.

Pazaristanbul ailesi olarak amacımız doğru ürünleri doğru fiyata müşterilerimize sunmaktır. Erkam - Urve Şirketler Topluluğumuz e-ticaret dahil olmak üzere birçok ilimizde mağazalaşma ve istihdam sağlamaya devam etmektedir.

  • paylaş
Kurumsal
MAĞAZALAR
Siparişlerinizi aşağıdaki mağazalarımız aracığıyla da kolayca verebilirsiniz.
N11
Hepsiburada
Trendyol
E-PTT AVM
Gittigidiyor
Amazon