Kategoriler

Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Filtrele / Sırala

Filtrele / Sırala

Çöp Kovası

Sonuç bulunamadı.

Çöp Kutularını Ne İçin Kullanırız?

Hayatımızın her alanında kullandığımız veya tükettiğimiz ürünlerden belirli miktarda çöpler çıkmaktadır. Çöp kutuları ise bu çöplerin yaratmış olduğu görüntü kirliliğinin ve kötü kokuların önüne geçmek amacıyla çöplerimizi biriktirmemize ve etrafa kötü kokuların yayılmasını önlememize olanak sağlayan kutulardır.

Çöp Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Çöp kutuları kullanım yerlerine göre farklılık göstermektedir. Genellik metal ve plastik malzemeden üretilen çöp kutuları kapalı ve açık, tekerlekli ve tekerleksiz olmak üzere birçok farklı çeşitle karşımıza çıkmaktadır. Günlük hayatımızda hemen hemen bulunduğumuz her kapalı alana özel bir çöp kutusu modeli bulmak mümkündür.

Çöp Kutusu Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Çöp kutusu alırken öncellikle kullanım alanımızı ve kullanım amacımızı belirlemeliyiz. Çünkü kullanım alanımıza ve amacımıza uygun hacimde bir çöp kovası almamız gerekmektedir. Örneğin ofisimiz için bir çöp kovası almak istiyorsak daha küçük ve açık bir model tercih edebiliriz. Evimizde kullanacağımız bir çöp kovası alacaksak kullanacağımız alandaki mobilyamıza uygun renk ve model tercih etmeliyiz. Tuvaletlerde kapalı ve daha küçük modeller tercih edebiliriz. Masalarımızın üzerinde veya araçlarımızın içinde kullanabileceğimiz mini çöp kutuları modelleri de mevcuttur.

MAĞAZALAR
Siparişlerinizi aşağıdaki mağazalarımız aracığıyla da kolayca verebilirsiniz.
N11
Hepsiburada
Trendyol
E-PTT AVM
Gittigidiyor
Amazon