Kategoriler

Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Filtrele / Sırala

Filtrele / Sırala

Ekmek Kutusu ve Sepeti

Ücretsiz Kargo
%35İNDİRİM
Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Beyaz

Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Beyaz

539,87 TL

399,90 TL

Ücretsiz Kargo
%35İNDİRİM
Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Siyah

Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Siyah

539,87 TL

399,90 TL

Ücretsiz Kargo
%35İNDİRİM
Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Yeşil

Piev Kapaklı Metal Ekmek Kutusu Yeşil

539,87 TL

399,90 TL

Ekmeği Nasıl Saklamayız?

Ana tüketim maddelerimizden biri olan ekmek, herkes için önemli bir gıdadır. Ekmeklerimizin tazeliğini sağlıklı bir şekilde koruması sağlımız açısından çok önemlidir. Ekmek kutusu ve sepetleri, günlük hayatta ekmeklerimizi hijyenik bir ortamda saklamamıza olanak sağlar. Temel gıdalarımızdan biri olan ekmeklerimizi poşet içinde saklamamız hem sağlık açısında, hem de ekmeğimizin kullanım ömrü açısında uygun değildir. Bu yüzden ekmek kutusu ve sepetleri ekmeklerimizi taze ve hijyenik olarak saklamamız için önemli bir araçtır.

Ekmek Kutusu Ve Sepeti Çeşitleri

Ekmek kutu ve sepetleri, birçok farklı modelle karşımıza çıkmaktadır. Üzeri açık, tamamen kapalı, bölmeli vb. birçok çeşidi mevcuttur. Üretildiği hammadde ve özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Sadece ekmek koymak için çok sade modellerin yanı sıra mutfaklarınızda mobilya ve diğer eşyalarla uyumlu lüks ekmek kutu ve sepetleri de mevcuttur. İhtiyaçlarınıza ve kullanım amacınıza göre birbirinden farklı modelleri, farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz.

Ekmek Kutusu Ve Sepetini Neden Kullanırız?

Temel ihtiyaçlarımızdan biri olan ekmeğin hijyenik bir ortamda korunması sağlımız açısından çok önemlidir. Ekmeklerimizi uygun koşullarda saklamazsak, zaman içerisinde bayatlama süresi kısalır hem de tozla teması kolay olur. Bu yüzden ekmeklerimizi özel olarak üretilmiş ekmek kutusu ve sepetlerinde saklamamız çok önemlidir. Farklı modellere sahip olan ekmek kutusu ve sepetleri ekmeklerimizi saklamanın yanı sıra yemek sunumlarınızda da sofralarınıza hoş bir görüntü katacaktır. Yemek takımlarınızla uyumlu seçtiğiniz bir ekmek kutusu ve sepetleri sofranızda zengin bir sunum olanağı sağlayacaktır. Sofralarınızın yanı sıra ekmeklerinizi sağlıklı bir şekilde saklarken mutfaklarınızda da güzel bir dekoratif ürüne sahip olacaksınız.

MAĞAZALAR
Siparişlerinizi aşağıdaki mağazalarımız aracığıyla da kolayca verebilirsiniz.
N11
Hepsiburada
Trendyol
E-PTT AVM
Gittigidiyor
Amazon