Kategoriler

Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Piev House By House Çok Satan Süper 2 Si 1 Arada Takı Bujiteri Fırçalık Set

Piev House By House Çok Satan Süper 2 Si 1 Arada Takı Bujiteri Fırçalık Set

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 3 Gün
%35İNDİRİM
823,37 TL
609,90 TL

Piev House By House Çok Satan Süper 2 Si 1 Arada Takı Bujiteri Fırçalık Set

Küpe, takı, kolye ve daha sayamadığımız birçok aksesuar kullanırız günlük hayatımızda. Kimi zaman makyajımıza uygun bir küpe tercih ederken, bazen de kıyafetimize uygun bir kolye tercih ederiz. Hemen hemen her kombin için kullandığımız çeşit çeşit takılarımız, mücevheratlarımız vardır. Bu takılarımızı kolay bulunabilir ve birbirine karışmayacak şekilde saklamak hepimiz için çok önemlidir. Ayrıca değerli eşyalarımızın çeşitli kir ve tozlarda etkilenmesini de istemeyiz bu tür durumlar içinde çeşitli saklama ürünlerine ihtiyaç duyarız. Sadece takı ve aksesuarlarımız için değil çeşitli makyaj malzemeleri için de farklı koruma ve saklama ürünlerine ihtiyacımız olabilir. Bu makyaj malzemelerinin içerisinde belki de en önemli parçalardan biri olan fırçalarımızı da özenle ve korunaklı şekilde saklamak isteriz.  Bu fırçalarımızı hem hijyenik hem de zarar görmeden saklamak çok önemlidir. İşte tüm bu ürünlerinizi kolay ve bir arada şık bir şekilde saklamanız artık çok kolay. Piev House By House Çok Satan Süper 2 Si 1 Arada Takı Bujiteri Fırçalık Set, hem içerisinde bulunan fırça organizeri sayesinde fırçalarınızı kolayca korumanıza yardımcı olurken, takı organizeri ile de birçok aksesuarınızı bir arada kolayca saklamanıza yardımcı olur.

House By House Şeffaf Kapaklı 360 Dönebilen Standlı Fırça Kozmetik Makyaj Düzenleyici Organizer

Makyaj, hem günlük hayatımızda, hem de özel günlerde olmazsa olmazlarımızın arasına girdi. Hem kendimizi iyi hissetmek hem de çevremize daha hoş görünmek için çeşitli kıyafet kombinlerimize göre farklı makyaj modelleri yaparız. Çeşitli makyaj modelleri içinde birçok farklı makyaj malzemesi kullanırız. Bu makyaj malzemelerimizi zarar görmeden saklamamız ise hem maddi olarak hem de kullandığımız ürünlerin uzun soluklu olması açısından çok önemlidir.
House By House Şeffaf Kapaklı 360 Dönebilen Standlı Fırça Kozmetik Makyaj Düzenleyici Organizer,  başta fırçalarınız olmak üzere ruj, oje, makyaj kalemleri gibi çeşitli ürünlerinizi bir arada zarar görmeden saklamanıza yardımcı olur.
3 bölmeli geniş haznesi ile birçok ürünü bir arada saklayabilirsiniz.
Şeffaf kapağı sayesinde hem içerisindeki ürünleri görebilir hem de kolayca istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda şeffaf yüksek kapağı sayesinde fırça gibi uzun malzemelerinizi zarar görmeden saklayabilirsiniz.
Özel kapağı sayesinde ürünlerinizin ıslanmasının, tozlanmasının ve kirlenmesinin önüne geçebilirsiniz.
360 derece dönebilen standı sayesinde tek bir hareketle istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz.
Dilerseniz ürünü şeffaf kapaksız olarak da kullanabilirsiniz.
Düztabanı sayesinde dilediğiniz yerde, banyoda, yatak odanızda, makyaj masanızda kolayca kullanabilirsiniz.
Ergonomik tasarımının yanı sıra şık ve estetik görüntüsü ile bulunduğu ortama elit bir hava katar.
İster masanızın üzerinde, ister dolabınızın üzerinde, isterseniz de zeminde kullanıma uygundur

Piev House By House Çekmeceli Kapaklı Askılı Takı Mücevherat Bijuteri Aksesuar Düzenleyici Organizer

Küpeler, takılar, kolyeler, tokalar, bijuteri ürünleri birçoğumuz için vazgeçilmez aksesuarlardır. Her biri bizler için değerli ve günlük hayattaki giyim, makyaj kombinimize göre önemlidir. Aksesuarlarımızın, kolay erişilebilir ve karışık olmaması hem zaman, hem de daha seçici olmamız konusunda ayrı bir öneme sahiptir. Bu aksesuarlarımızı saklamak için odamızda, banyomuzda çeşitli düzenleyici kutular kullanırız. Ancak birçoğu bu kutularda ya zarar görür ya da zamanla kaybolabilir. Bizler için bu aksesuarların kaybolmadan, zarar görmeden muhafaza edilmesi çok önemlidir. Piev House By House Çekmeceli Kapaklı Askılı Takı Mücevherat Bijuteri Aksesuar Düzenleyici Organizer, bu ihtiyacınız için özel olarak tasarlanmıştır. Kapaklı tasarımı, ürünlerinizin zaman içerisinde çeşitli toz ve kirlerden zarar görmesini engellerken, çekmeceli ve askılı tasarımı ile ürünlerinizi karışıklık olmadan bir arada düzenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlar.

Takı ve bijuteri malzemelerinizin yanı sıra küçük boyutlardaki makyaj malzemeleriniz için de kullanıma uygundur.

Masaüstü kullanıma uygun.

Şık ve elit bir tasarıma sahip Piev House By House Çekmeceli Kapaklı Askılı Takı Mücevherat Bijuteri Aksesuar Düzenleyici Organizer, bulunduğu ortamın dekorasyonuna katkı sağlayıp hoş bir hava katar.

Tüm takılarınızı aynı anda görüp daha kolay karar vermenize yardımcı olur

Kolay taşınabilir özelliği sayesinde seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz.

Kolye gibi zincirli ürünleriniz için özel askılı alan

Küpe, toka, yüzük, bilezik ve çeşitli makyaj malzemeleriniz için çekmeceli alan
 


Ürün içeriği: 1 Adet Piev House By House Çekmeceli Kapaklı Askılı Takı Mücevherat Bijuteri Aksesuar Düzenleyici Organizer

                    1 Adet House By House Şeffaf Kapaklı 360 Dönebilen Standlı Fırça Kozmetik Makyaj Düzenleyici Organizer

Ürün ölçüleri:  Takı Organizeri: 14.4 x 22 cm

                        Fırça Organizeri: 12 x 18 cm

 

Yorumlar

  • paylaş
Benzer Ürünler
MAĞAZALAR
Siparişlerinizi aşağıdaki mağazalarımız aracığıyla da kolayca verebilirsiniz.
N11
Hepsiburada
Trendyol
E-PTT AVM
Gittigidiyor
Amazon